Kādās valstīs GP Recruitment piedāvā darbu?

GPR piedāvā darba iespējas Nīderlandē, Beļģijā, Lielbritānijā, Islandē, Norvēģijā, Kanādā, Zviedrijā, Vācijā, Dānijā un Somijā.

Cik maksā iekārtošanās darbā? Un kā notiek darbā iekārtošanās caur GP Recruitment?

Mūsu pakalpojumi darba meklētājiem ir pilnīgi BEZ MAKSAS — gan konsultācijas un reģistrēšanas pie mums, gan dokumentu noformēšana.

Vislabāk ir ierasties jums tuvākajā GP Recruitment birojā un detalizēti apspriest savas iespējas un vēlmes darba atrašanai ārzemēs.
Birojā varēsiet arī aizpildīt pieteikuma anketu vai atstāt savu CV, lai mūsu firmā ir visa nepieciešamā informācija un varam sākt piedāvāt Jums atbilstošu vakanci.
Kad mūsu ārzemju Darba Devējiem būs brīva vakance un kas ir atbilstoša Jūsu vēlmēm, mēs ar Jums sazināsimies un aicināsim ierasties birojā tuvāk iepazīties ar darba piedāvājumu un nodarbinātības noteikumiem. Tad arī varēsiet pieņemt darba piedāvājumu un apstiprināt ierašanās datumu un laiku.

Vai darbam ārzemēs ir kādi vecuma ierobežojumi?

Piesakoties jebkuram darbam, ir jāapzinās, vai jūsu veselība un pieredze atbilst darbam un tā prasībām. Mēs nenosakām vecuma ierobežojumus, bet ir darbi, kuru veikšanai ir nopietni jāizvērtē sava piemērotība intensīvu un fizisku darbu veikšanai.
Mēs esam palīdzējuši ar darba iespējām ārzemēs gan 18, gan 60 gadīgiem darba meklētājiem. Iesakām ierasties kādā no mūsu birojiem, lai uzzinātu vairāk par savām iespējām atrast darbu.
Darbs Holandē – tur jārēķinās, ka pilnu minimālo algas likmi saņemsiet tikai no 21 gadu vecuma. Holandē katrai darbinieku vecuma grupai līdz 21 gadiem ir noteikta sava minimālā stundas likme.

Darbs Beļģijā - saskaņā ar likumdošanu pilna stundas likme pienākas no 21 gada vecuma.

Vai noteikti jāzina angļu valoda?

Savā pieredzē esam redzējuši, ka darbinieki, kas pārzina svešvalodu vieglāk un ātrāk iekļaujas jaunajā darba kolektīvā. Tāpēc angļu valodas zināšanām ir priekšrocības.
Ir darba vietas, kur angļu valodas zināšanas ir obligātas, kur tās ir nepieciešamas sarunvalodas līmenī, kā arī kur tās nav nepieciešamas.
Kad tiek piedāvāts darbs ārzemēs Nīderlandē, Beļģijā, Islandē, 
Anglijā, Kanādā, Norvēģijā vai Vācijā noliktavas un loģistikas darbi -  tad angļu valodas zināšanas ir obligātas.
Jo atbildīgāks darba amats, jo darba devējiem ir lielākas prasības uz svešvalodu zināšanām.
Savukārt darbs ārzemēs lauksaimniecības sfērās – Holandē un Lielbritānijā, bez angļu vai citu valodu zināšanām.

Kā es varu būt drošs, ka galā mani sagaida solītais darbs?

Ar personāla atlasi nodarbojamies jau 16 gadus un mūsu interesēs ir sniegt darba meklētājiem godīgu un pēc iespējas plašāku informāciju par potenciālo darba devēju, lai, aizbraucot uz ārzemēm, nebūtu vilšanās un sadarbība būtu abpusēji veiksmīga un ilgstoša. Pirms aizbraukšanas mēs informējam par darba devēja adresi, darba veidiem, dzīvošanas apstākļiem un izmaksām, kā arī citiem interesējošiem aspektiem, kā arī palīdzam organizēt nokļūšanu līdz darba vietai. Uz lielāko daļu darba vietu darbinieki dodas kopā, mazās grupiņās.
Dažkārt atlases intervijas tiek rīkotas mūsu birojos un kandidātiem ir iespēja noskaidrot visu tieši no darba devēja. Visiem aizbraukušajiem ir iespēja ar mums sazināties, ja ārzemēs rodas neparedzētas situācijas un iespēju robežās mēs cenšamies palīdzēt.
Vakances ārzemēs – mūsu mājas lapā ir reālas vakances, ar konkrētiem ierašanās datumiem un visi darba piedāvājumi ārzemēs ir saskaņā ar mūs darba devēju sniegto informāciju.
Strādājam ar darbinieku atlasi un darbā iekārtošanu ārzemēs jau 14 gadus – atsauksmes un mūsu kandidātu ieteikumi mums ir svarīgi. Rakstiet mums uz info@gpr.lv.

Vai bankas konts ārzemēs tiek atvērts jau Latvijā?

Lielākā daļa darba devēju saviem darbiniekiem algu pārskaita uz bankas kontu. Ārzemēs konta atvēršana var būt ļoti sarežgīts un laikietilpīgs process.
Pēdējā laikā vērojama tendence, it sevišķi Nīderlandē un Beļģijā, ka alga tiek skaitīta uz Latvijas bankas kontu. Lielākās Latvijas bankas nodrošina norēķinus ar karti bez maksas (nav komisijas).

Vai lauksaimniecības darbos samaksa ir atkarīga no laika apstākļiem un novāktās ražas daudzuma?

Vairumā gadījumu, strādājot ražas novākšanā, darba samaksa tiek aprēķināta pēc padarītā (novāktās produkcijas apjoma). Taču Lielbritānijā ir ar likumu noteikta minimālā samaksa lauksaimniecībā strādājošajiem, kas atbilst ar likumdošanu noteiktajai minimālai stundas likmei. Darba devējs katru dienu nosaka normas, kas mainās atkarībā no ražas pieejamības un kvalitātes. Ja darbinieks ir padarījis/salasījis vairāk, kā noteikts, tad samaksa par darbu stundā paaugstinās. Savukārt, ja sākumā, apmācības laikā, ir situācija, kad darbinieks nespēj izpildīt noteiktās normas, tad darba devējam ir jāpiemaksā, lai darba samaksa nebūtu mazāka par minimālo noteikto. Apmācību laikam beidzoties, normas ir jāspēj izpildīt, citādi darba attiecības nevarēs turpināt.
Darbs ārzemēs vasarā – parasti tie ir darbi lauksaimniecībā vai dārzniecībā Anglijā vai Holandē.

Kā notiek nodokļu atgūšana caur jūsu kompāniju un cik tā maksā?

Par laiku kad esat strādājuši ārzemēs varat atgūt pārmaksāto nodokli. Atgūt var tikai ienākuma nodokli.
Uzreiz par šo pakalpojumu nav jāmaksā, bet RT TAX ietur atrunātu summa no atgūtās naudas. To, kādi dokumenti Jums nepieciešami un kādas ir komisijas maksas, varat aplūkot ŠEIT
Vispopulārākās valsis nodokļu atgūšanā – Nīderlande, Lielbritānija, Īrija, Vācija, Norvēģija. Kā arī iespējama nodokļu atgriešana no šādām valstīm: ASV, Kanāda, Austrālija un Jaunzēlande.

Brīvības iela 101-1, Rīga
+371 29155246
info@gpr.lv
Seko mums: draugiem.lv facebook twitter