Mecanici instalatii de ventilare

Description

Cautam persoane interesate sa lucreze pentru o companie din Germania.

Responsabilitati: Instalarea sistemelor de ventilație pe iaht.

 Serviciile noastre sunt gratuite

Beneficii:

Salariul- 11 euro/0ra. Se castiga in medie 1700 - 1900 EUR pe lun.
 La fiecare 10 săptămâni puteți veni in Romania.
Contractul  este  pe termen lung.

Pentru a aplica, trimiteți CV-urile in limba engleza la adresa de e-mail: contact@gprecruit.ro  cu specificatia-"Sisteme Ventilație".
Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la numerele:0770.740.966 si 0213174991

Salary text 11 euro/ora
Cazare Gratuita
Requirements - Experiența anterioara este necesară
- citirea desenelor izometrice
- engleză sau germană la nivel conversational.
Locație
Data plecării

Înapoi la lista de posturi vacante Pentru a aplica pentru un post vacant Conectează-te sau Register

Witing 5, Sector 1, Bucuresti
T. +40 314251552
contact@gprecruit.ro
Urmărește-ne: facebook twitter